Wattpad

Wattpad

Czytaj samodzielnie opublikowane książki elektroniczne online

Zalety

  • Komentuj i przeglądaj samodzielnie opublikowane książki elektroniczne
  • Zostań fanem ulubionych autorów
  • Prześlij własne prace
  • Wysyłaj wiadomości od fanów na swoją stronę profilu

Wady

  • Niektóre zgłoszenia są źle napisane i edytowane

Bardzo dobry
8

Wattpad to usługa internetowa, która pozwala zapalonym czytelnikom wyszukiwać i czytać z ogromnej kolekcji samodzielnie publikowanych książek elektronicznych .

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad alternatywnymi sposobami znalezienia dobrego materiału do czytania, którego nie znajdziesz w lokalnej księgarni, Wattpad Cię ominie. To samo dotyczy osób, które mają niewielką gotówkę, ale chcą się zanurzyć w wciągającą nową lekturę.

Wattpad oferuje książki napisane zarówno przez profesjonalnych, jak i początkujących autorów . Podobnie jak w przypadku Authonomy i Inkpop , główna różnica Wattpad polega na tym, że osiemdziesiąt procent jej członków to czytelnicy, w przeciwieństwie do początkujących autorów. Poczucie wspólnoty jest w konsekwencji trochę inne. Jako członek Wattpad możesz przeglądać wiele różnych nowatorskich gatunków i czytać gotowe i niedokończone prace. Wattpad pozwala także przeglądać lub komentować konkretne rozdziały i strony główne autora, a także stać się ich fanem i otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy nowe aktualizacje są publikowane na stronie. To świetny sposób na nawiązanie kontaktu z innymi czytelnikami, a także interakcję z Twoimi ulubionymi, nowo odkrytymi autorami.

Dzięki Wattpad możesz spersonalizować swój profil, dodać własne próbki do pisania i wysyłać wiadomości do swoich fanów, a wszystko to za pomocą kilku prostych kliknięć.

Jeśli szukasz łatwego i łatwego sposobu na znalezienie nowego materiału do czytania, wypróbuj Wattpad.

Wattpad

Wypróbuj

Wattpad

Opinie użytkowników o Wattpad

Sponsorowany×