The Escapists

The Escapists 1.0

The Escapists to symulator "ucieczki z więzienia". Przyznaj to: zawsze chciałeś takiego symulatora.

The Escapists to pełnoekranowy program wieloplatformowy (dostępny również dla systemów Android i Windows) należący do kategorii Narzędzia i programy narzędziowe .

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Jego założenie
  • Wolność
  • Dużo treści
  • Jego estetyka

Wady

  • Codzienne zadania stają się nudne

The Escapists to pełnoekranowy program wieloplatformowy (dostępny również dla systemów Android i Windows) należący do kategorii Narzędzia i programy narzędziowe .

Uruchom: od tego, jaki jest twój wybór.

Eskapiści są bardzo podobni do Prison Architect, innej gry w więzieniu, ale mają znacznie więcej akcji. Jesteś więźniem w więzieniu i chcesz uciec. W tym celu będziesz musiał wykonywać codzienne zadania (aby nikt nie podejrzewał) i wykorzystywać swój wolny czas, aby przygotować uciekiniera.

Jeśli szukasz gry, która nie da ci ręki, pokochasz The Escapists. Musisz go rozgryźć, aby uciec, a to nie planuje dawać ci bramek ani wskazówek. Możesz negocjować z zespołami więziennymi. Albo ukraść mundur strażnika. Lub ukraść tunel. Lub ukryj swoje narzędzia w łazience ... The Escapists wyróżnia się swobodą działania.

Masz zawartość przez jakiś czas. Masz wiele więzień do wyboru (które mają różne poziomy trudności). Chociaż więzienia są ograniczone, są pełne szczegółów i zmiennych, które sprawiają, że chcesz uciec z nich więcej niż jeden raz na różne sposoby.

Największy oszust The Escapist to czekanie. Czekam, aby mieć wolny czas na kontynuowanie swoich planów, to za dużo.

Urocza retro estetyka

Sterowanie zaskakuje swoją prostotą. Escapists używa tylko kilku klawiszy lub przycisków, ale nie potrzebujesz więcej, aby Twoja kreatywność mogła działać lub realizować swoje plany. Jestem innymi podobnymi grami, które możesz zniechęcić dzięki początkowej inwestycji w naukę kontroli. Za kilka minut jesteś gotowy.

Na poziomie graficznym, The Escapists przedstawiają widok z lotu ptaka z grafiką 8 bitów. Jego muzyka ma również styl retro z wieloma "pikami". Nie mogę wymyślić lepszej estetyki niż ta, ponieważ przypomina mi to klasyczną grę "La Abadia del Crimen.

Czeka na Ciebie wielkie wyzwanie

Escapist ma oryginalne założenie, ma wiele treści i możliwości, a także prezentuje prosty zestaw kontrolny, a jednocześnie potężny. Czy uda ci się uciec przed wszystkimi wyzwaniami związanymi z grą?

The Escapists

Download

The Escapists 1.0

Opinie użytkowników o The Escapists

Sponsorowany×