Superbike Racers

Superbike Racers 1.51

Wyścigi motorowe dla wszystkich

Zalety

  • Całkiem ładna grafika
  • Proste sterowanie
  • Trzy tryby gry i trzy poziomy trudności

Wady

  • Mały realizm

Bardzo dobry
8

Superbike Racers to darmowa gra wyścigowa na Windows. Wyróżnia się dosyć ładną, trójwymiarową grafiką i prostym sterowaniem. Jeśli jesteś fanem sportów motorowych, a w szczególności wyścigów motocyklowych, to Superbike Racers powinna Ci się spodobać.

Na początku rozgrywki gracz musi wybrać sobie poziom trudności, motocykl oraz trasę na której będzie się ścigał z innymi zawodnikami. Na starcie do dyspozycji jest tylko jedna maszyna i jeden tor, ale dzięki dobrej jeździe łatwo można odblokować resztę tras i maszyn.

Jakimi motorami można jeździć? Niestety, w Superbike Racers nie przyjdzie nam dosiadać replik prawdziwego sprzętu. Śmiało można zapomnieć o głośnych, mocnych i szybkich japońskich motocyklach. W zamian dostajemy bliżej nie określoną markę motorów o pojemności od 600 do 990 centymetrów sześciennych. Graficznie prezentują się całkiem miło, a jazda jest bardzo przyjemna i łatwa.

Dzięki 3 poziomom trudności każdy gracz może z łatwością dostosować swoje umiejętności do mocy motoru i rodzaju trasy. Do wyboru są też 3 tryby wyścigu: competition, single race oraz time attack. W pierwszych dwóch, aby wygrać wyścigi motorowe trzeba zająć miejsce w pierwszej trójce graczy.

Superbike Racers nie jest wprawdzie grą super realistyczną i do prawdziwych, dobrych symulatorów wiele jej brakuje. Sprawdzi się jednak doskonale jako gra dająca kilkanaście minut odskoczni i przerwy od codziennych obowiązków. Jeśli więc szukasz mało zobowiązującej gry wyścigowej z motorami w roli głównej - Superbike Racers nadaje się doskonale!

Superbike Racers

Download

Superbike Racers 1.51

Opinie użytkowników o Superbike Racers

Sponsorowany×