Pokémon GO

Pokémon GO 1.19.1

Nowa metoda gry, która podbija świat

Pokemon GO to darmowa gra na smartfony, która pozwala złapać pokemona w rozszerzonej wersji realnego świata . Korzystając z systemu GPS smartfona i wstępnie zainstalowanej mapy w grze, możesz spacerować po ulicach i łapać pokemony, gdy się wynurzają. Są Pokestopy, gdzie możesz zbierać darmowe przedmioty i możesz zatrzymać się na siłowniach Pokemon, aby walczyć z innymi graczami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo uzależnia i oferuje satysfakcję ze zbierania rzeczy
  • Doskonalenie w świecie rzeczywistym zostało bardzo dobrze wykorzystane
  • Odkrywanie nowych stworzeń w nowych miejscach jest ekscytujące

Wady

  • Grafika mogłaby być lepsza, biorąc pod uwagę obecną technologię Smartphone
  • Niantic uzyska dostęp do bogactwa prywatnych informacji
  • Jest bardzo głodny danych i głodny baterii

Bardzo dobry
8

Pokemon GO to darmowa gra na smartfony, która pozwala złapać pokemona w rozszerzonej wersji realnego świata . Korzystając z systemu GPS smartfona i wstępnie zainstalowanej mapy w grze, możesz spacerować po ulicach i łapać pokemony, gdy się wynurzają. Są Pokestopy, gdzie możesz zbierać darmowe przedmioty i możesz zatrzymać się na siłowniach Pokemon, aby walczyć z innymi graczami.

Znowu złap Em ...

Pokemon GO wykorzystuje twój GPS, technologię mapowania i kamerę twojego telefonu, aby zmienić rzeczywisty świat, jak widzisz to przez swój smartfon. Jeśli sądzisz, że szał lat 90-tych minął, bardzo się pomyliłeś. Celem gry jest złapanie wszystkich potworów Pokemon GO. Nie ma limitu czasowego i nie ma żadnych konsekwencji, jeśli ich nie złapiecie. Jeśli Twoim celem jest polowanie i zbieranie potworów, najgorszą rzeczą, jaka może się stać, jest to, że jeden z nich ucieka przed losem życia w Poke Ball. Gra opiera się na zbieraniu owadów, z tym wyjątkiem, że kolekcjonujesz potwory kieszonkowe. Do zebrania jest 151 rodzajów kieszonkowego potwora , a możesz sprawdzić swój smartfon, gdzie znajdują się najbliższe Pokemony. Podbiegnij do miejsca, w którym zobaczysz Pokemona i rzuć Poke Ballem w jego kierunku, a przy odrobinie szczęścia złapiesz swoje własne stworzenie.

Gra z rozszerzoną rzeczywistością dla dzieci

Pomimo liczby osób dorosłych, które grają w tę grę, wciąż jest to gra dla dzieci i została stworzona, aby pomóc dzieciom zauważać otaczający ich świat (nawet jeśli dzieje się to dzięki rozszerzonej rzeczywistości w stosunku do ich telefonu). Grafika jest setki razy lepsza od oryginalnych gier wydanych w Gameboyu 20 lat temu, ale grafika nie jest idealna ani imponująca. Stworzenia są nadal szeroko rysowane, a nawet ludzkie postacie są nadal nijakie i tylko nieznacznie bardziej szczegółowe niż postacie z serialu animowanego. Na pierwszy rzut oka nie będziesz zachwycony grafiką, szczególnie jeśli masz nowoczesną konsolę PC lub grę. Jednak po rozpoczęciu gry, mniej niż imponująca grafika nie będzie Ci przeszkadzać. Oglądanie Pokemona w realnym świecie (za pośrednictwem ekranu Smartphone) jest dość ekscytujące i nie przypomina niczego, co miało miejsce wcześniej. Podczas grania używa dużej ilości danych i energii baterii , więc upewnij się, że dysponujesz odpowiednim planem transmisji danych zanim przejdziesz poza zasięg domowej sieci Wi-Fi.

Ostrzeżenie - niektórzy dorośli za pomocą aplikacji żerują na małych dzieciach, ponieważ gromadzą się one w pewnych obszarach w celu zbierania potworów Pokemon Go. Nie zapuszczaj się również w niebezpieczne miejsca w poszukiwaniu istot, które obejmują zbliżanie się do niebezpiecznych sytuacji, ponieważ pojawił się Pokemon. Nie graj podczas jazdy.

Zbieranie Pokemona jest dziwnie satysfakcjonujące

Można narzekać na to, jak niebezpieczna staje się aplikacja, lub jak firma Niantic może uzyskać dostęp do dużej ilości twoich danych osobowych, ale trzeba przyznać, że zbieranie postaci Pokemon Go jest dziwnie satysfakcjonujące. To jak zbieranie butelek w latach 70., znaczki w latach 80., Pogs w latach 90. i karty Pokemonów w 00s. Oglądanie Pokemonów to prawdziwe życie (za pomocą ekranu smartfona) jest również zabawne i wciąż jest w centrum zainteresowania wielu postów na Facebooku.

Pokémon GO

Download

Pokémon GO 1.19.1

Opinie użytkowników o Pokémon GO

Sponsorowany×