Mobizen

Mobizen 2.12.0.1

Android i Windows, przyjaciele na zawsze

Mobizen na komputer to wersja tego zdalnego zarządzania dla urządzeń z systemem Android i zawiera kilka bardziej zaawansowanych funkcji niż wersja internetowa.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Małe opóźnienie w zdalnym oglądaniu
  • Szybki dostęp za pomocą kodu PIN
  • Zdalne nagrywanie ekranu

Wady

  • Problemy z łącznością
  • Dwie ikony w obszarze powiadomień
  • Nie można zmienić rozmiaru okna

Dobry
7

Mobizen na komputer to wersja tego zdalnego zarządzania dla urządzeń z systemem Android i zawiera kilka bardziej zaawansowanych funkcji niż wersja internetowa.

Twój telefon w systemie Windows

Tak jak podkreślają to główni producenci telefonów z Androidem, telefony i Windows nie radzą sobie dobrze. Tak, możesz uzyskać dostęp do plików i zdjęć przez USB, ale to wszystko ...

Stąd pojawiają się aplikacje takie jak Mobizen, system podobny do AirDroid . Mobizen pozwala używać Androida w systemie Windows tak, jakby był tuż przed Tobą, za pomocą myszy.

Oczywiście możesz także uzyskać dostęp do muzyki, zdjęć i filmów w telefonie, całkowicie bezprzewodowo.

Zawiera ciekawą funkcję, która pozwala na zdalne nagrywanie ekranu telefonu. Idealnie jest tworzyć samouczki wideo lub nagrywać podczas gry, ale telefon musi być wystarczająco silny, aby uzyskać dobrą jakość wideo.

Stosunkowo łatwy w użyciu

Mobizen jest nieco bardziej skomplikowany niż AirDroid, ale nie za dużo. Najpierw musisz utworzyć konto , a następnie wybrać numer PIN, aby poprawić bezpieczeństwo.

Teraz czasami pojawia się monit o zainstalowanie dodatkowego pakietu wsparcia, bez dalszego wyjaśniania, co to jest lub dlaczego, lub odmawia połączenia bez wyraźnego powodu.

W każdym razie zdalny dostęp działa całkiem dobrze i bez większych opóźnień. Naprawdę możesz używać swojego telefonu z Windows, a nawet czatu bez większych problemów.

Interfejs Mobizena to ruchome okno wyglądające jak telefon. Możesz przenieść go w dowolne miejsce, ale niestety nie można go zmienić.

Android i Windows, coraz bliżej

Dzięki Mobizen, linia oddzielająca telefon od Windows będzie trochę cieńsza. Na razie nie ma żadnych dodatkowych funkcji, jak AirDroid, ale zdalny widok ekranu działa całkiem nieźle.

Mobizen

Download

Mobizen 2.12.0.1

Opinie użytkowników o Mobizen

Sponsorowany×