Mobipocket Reader

Mobipocket Reader 6.0.76

Biblioteka Aleksandryjska w Twej komórce

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Przydatne funkcje

Wady

  • Dość droga księgarnia producenta

Doskonały
9

Darmowy Mobipocket Reader pozwoli Ci czytać książki i inne dokumenty za pomocą Twej Blackberry. To ulubiony program posiadaczy jeżynek.

W świecie, w który większość czasu spędzamy w pociągu, autobusie lub samolocie czytanie e-książek staje się coraz popularniejsze. Możemy nosić ich ze sobą właściwie nieograniczoną ilość. Nie ważą, ani nie zabierają cennego miejsca w plecaku lub torebce.

Mobipocket Reader umożliwi nam czytanie ich z poziomu telefonu komórkowego. Co więcej, program oferuje funkcje, które z pewnością doceni szerokie grono użytkowników. Niektóre z nich to możliwość dodawania książkom notatek, wygodne zarządzanie ich biblioteką oraz wygodna wyszukiwarka. Największą zaletą Mobipocket Reader jest jednak prostota obsługi. Mimo dość dużej ilości opcji, nawet początkujący użytkownik bez problemu odnajdzie się w programie. Mobipocket Reader zintegrowany jest też z księgarnią producenta. Ta niestety jest dość kosztowna, choć oferuje szeroki wachlarz tytułów.

Mobipocket Reader to dobra aplikacja do czytania e-książek w Twym telefonie. Z pewnością spełni ona większość Twych oczekiwań.

Mobipocket Reader obsługuje następujące formaty

DOC, XML, HTML, CSS, XDOC

Mobipocket Reader

Download

Mobipocket Reader 6.0.76

Opinie użytkowników o Mobipocket Reader

Sponsorowany×