Minecraft Windows 10 Edition

Minecraft Windows 10 Edition Beta

Minecraft dostaje specjalną wersję dla systemu Windows 10

Minecraft Windows 10 Edition beta to fantastyczna gra, która łączy kreatywność , przetrwanie i eksplorację . Przeżyjcie sam w blokowym, napiętym świecie, w którym potwory wychodzą w nocy, tworzą fantastyczne budynki i struktury lub współpracują z innymi graczami w Internecie.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Ulepszona grafika
 • Prawdziwa gra w piaskownicy
 • Godziny i godziny zabawy i kreatywności

Wady

 • Brak krzyżowych zapisów z wersją na PC

Doskonały
9

Minecraft Windows 10 Edition beta to fantastyczna gra, która łączy kreatywność , przetrwanie i eksplorację . Przeżyjcie sam w blokowym, napiętym świecie, w którym potwory wychodzą w nocy, tworzą fantastyczne budynki i struktury lub współpracują z innymi graczami w Internecie.

Niech twoja wyobraźnia szaleje

Minecraft ewoluował wiele przez lata, ale istotą gry jest to, że jesteście umieszczeni w pół-losowo generowanym świecie, który możecie kopać, blokując po kawałku, dla materiałów. Zaczynasz tylko od rąk, które pozwalają ci ścinać drzewa, z których możesz uzyskać drewno.

W drewnie można tworzyć deski i patyki , które pozwalają tworzyć warsztat, który z kolei pozwala na tworzenie narzędzi i innych przedmiotów. Od prymitywnych drewnianych narzędzi, będziesz pracować aż do wytopu metalowych narzędzi, zbroi i broni, które pomogą Ci przetrwać i opanować swój świat.

W trybie Survival , gdy zachodzi słońce, pojawiają się niebezpieczne potwory . Możesz z nimi walczyć, ale na początek najlepszą opcją jest schronienie przed promieniami słonecznymi. W trybie Kreacji jesteś wolny od potworów i innych zagrożeń, takich jak głód, i możesz używać tej gry do tworzenia wspaniałych struktur i budynków. Ten element podobny do LEGO pomógł uczynić grę Minecraft ogromnie popularną zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier komputerowych do wywoływania i wyrażania kreatywności. Nawet w trybie przetrwania jest idealnie przyjazny dla rodziny.

Zmieszany? Bądź online!

To, co wciąż sprawia, że ​​Minecraft jest trochę niezwykły, to jak mało ci jest wyjaśnione. Pojawiasz się w świecie bez instrukcji, co robić, ale na szczęście gra ewoluowała wraz z niesamowicie szczegółową i bogatą internetową wiki , gdzie można znaleźć przewodniki i informacje o wszystkim w tej zwodniczo głębokiej grze. Po opanowaniu podstaw górnictwa, rzemiosła i przetrwania, gra jest niesamowicie przyjemna. Niewiele gier daje takie poczucie wolności.

Minecraft ma ładny, blokowy styl graficzny , który jest dość piękny. Krajobrazy mogą być dość dramatyczne, a zachody słońca i wschody słońca są piękne do oglądania. Ten blokowy styl sprawia, że ​​identyfikacja materiałów do kopalni jest znacznie łatwiejsza, co jest niezbędne, gdy idziesz dalej i dalej do gry. Efekty dźwiękowe są proste, ale skuteczne, a towarzyszy im delikatna ścieżka dźwiękowa, która odpływa i przepływa przez cykl dnia i nocy.

Niesamowita, obowiązkowa gra dla wszystkich grup wiekowych

Wersja beta systemu Windows 10 w wersji Minecraft jest zasadniczo taka sama, jak edycja "kieszonkowa" opracowana dla urządzeń mobilnych. To nadal sprawia, że ​​jest to całkiem kompletna wersja Oryginalny komputer PC , ponieważ większość funkcji została przeniesiona na drugą stronę, ponieważ została uruchomiona w 2011 roku. Mimo że istnieją pewne zalety oryginalnej wersji, są one minimalne, a ta wersja ma rzeczywiście ładniejszą grafikę. Jeśli kupisz grę Minecraft dla systemu Windows 10, możesz również pobrać oryginalną wersję na PC, więc nie można tego stracić!

Minecraft Windows 10 Edition

Download

Minecraft Windows 10 Edition Beta

Opinie użytkowników o Minecraft Windows 10 Edition

 • Dorian Dziudzio

  według Dorian Dziudzio

  9999.
  jest najlepsza gra na świecie i jest demo i można też kupić..   Więcej

 • według Anonymous

  jest fajny trochę brakuje ale warto ;).
  Fajny pomysł ale to jest ten sam Mincraft jak na smartfony i dobry pomy...   Więcej

 • według Anonymous

  poprostubędenagrywałodcinkijaktylkopobioreminecraftbojestwajny.
  poprostu będe nagrywał odcinki jak tylko pobiore...   Więcej

Sponsorowany×