Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Epicka podróż Minecrafta od twórców gry przygodowej The Walking Dead

Minecraft: Story Mode to gra przygodowa stworzona przez Telltale Games, ekspertów narracji odpowiedzialnych za fantastykę Gra o tron i nagradzany The Walking Dead seria.

Zobacz pełny opis

Minecraft: Story Mode to gra przygodowa stworzona przez Telltale Games, ekspertów narracji odpowiedzialnych za fantastykę Gra o tron i nagradzany The Walking Dead seria.

Zapomnij o Minecrafcie, które znałeś

Minecraft: Story Mode to epizodyczna przygoda. Oznacza to, że gdy gra zostanie "wydana", otrzymasz pojedynczy odcinek trwający około dwóch lub trzech godzin, z czterema kolejnymi odsłonami, które będą wydawane w regularnych odstępach czasu, aby ukończyć fabułę - w sumie pięć epizodów i około 10 godzin rozgrywki .

W trybie fabularnym tworzysz własne Minecraft postać - zwana Jesse - i wyrusz w niebezpieczną przygodę, która zabierze cię poza koniec . Razem ze swoim gangiem blokowych kohort ponownie przeżyjesz legendarny Order of the Stone. Z pomocą twojego zespołu, zreformujesz tę grupę bohaterów za pomocą Wojownika, Inżyniera Redstone'a, Architekta i Łotra.

Podróżuj za końcem

Podróżując do EnderCon spotkasz się z Gabrielem Guerrero. To wtedy odkryjesz, że coś jest bardzo nie tak, ponieważ terrory są uwalniane, co grozi odesłaniem Minecrafta w zapomnienie.

Minecraft: Story Mode będzie postępować zgodnie z tą samą mechaniką, co wcześniejsze gry Telltales, więc weterani The Walking Dead i Game of Thrones powinni dokładnie wiedzieć, czego się spodziewać. To, co mówisz, jak to mówisz i co robisz, wpłynie zarówno na świat, jak i na postacie wokół ciebie. Główna fabuła nie zmieni się znacząco, ale doświadczysz konsekwencji swoich działań, dzięki czemu poczujesz się częścią historii.

Jest to bardzo odmienne podejście do gry Minecraft, więc możesz zapomnieć o stworzeniu lub przetrwaniu potworów. Gry Telltale są prawie w 100% opowiadane - z kilkoma łamigłówkami i zagadkami po drodze - więc usiądź wygodnie i ciesz się historią.

Dalej do przygody

Jesteśmy pewni, że Telltale stworzy zabawną historię, którą każdy może cieszyć się , ale to nie przeszkadza nam być trochę sceptycznie nastawieni do tego, w jaki sposób utkałyby Minecraft w ich formułę narracyjną. Naszą jedyną nadzieją jest to, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać między epizodami.

Minecraft: Story Mode

Download

Minecraft: Story Mode

Opinie użytkowników o Minecraft: Story Mode

 • według Anonymous

  supcioooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.
  super gra polecam ta gra jest lol instalować i nie żałowac:)
  ...   Więcej

 • według Anonymous

  czy w tej grze są wirusy..
  nie wiem co zrobić bo mam windows 8 i się boje że się zepsuje
  Pros: nie wiemWięcej

 • według Anonymous

  bo jest straszna .
  podoba mi sie walka lucasa z kliperami i z zombiakami i jak r
  Pros: lucas potwory
  ...   Więcej

Sponsorowany×