Microsoft Word

Microsoft Word 2010

Edycja tekstu teraz jeszcze wygodniejsza

Microsoft Word 2010 to zaawansowany edytor tekstu, wyznaczający standardy dla tego typu programów. Jest on wygodny w użyciu i posiada ogromne możliwości. Aby uzyskać klucz do wersji testowej należy się zarejestrować na tej stronie.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Prostota i wygoda obsugi
 • Zaawansowane opcje edycji tekstu
 • Możliwość edycji obrazów w tekście
 • Wygodna praca grupowa

Wady

 • Brak w translatorze języka polskiego

Niezbędny
10

Microsoft Word 2010 to zaawansowany edytor tekstu, wyznaczający standardy dla tego typu programów. Jest on wygodny w użyciu i posiada ogromne możliwości. Aby uzyskać klucz do wersji testowej należy się zarejestrować na tej stronie.

Microsoft Word 2010 to najnowsza odsłona tego najpopularniejszego edytora tekstów. Podobnie jak w przypadku Microsoft Excel 2010 niewiele można poprawić w czymś co już jest bardzo dobre. W związku z tym zmiany w module edycji tekstu są bardzo kosmetyczne.

Największe zmiany w Microsoft Word 2010 dotknęły moduł edycji obrazów oraz grafiki. Możemy teraz dać ujście naszym zapędom artystycznym i tworzyć ciekawe formy ze wstawianych zdjęć, a także dowolnie modelować napisy.

Udoskonalony został także moduł wyszukiwania i nawigacja. Dzięki temu reorganizacja nawet bardzo obszernego tekstu jest dużo wygodniejsza. Podobnie jak w innych programach pakietu Microsoft Office 2010 Professional, w Microsoft Word 2010 wprowadzono zaawansowane narzędzia współpracy. Obecnie jest możliwa jednoczesna praca kilku osób nad tym samym dokumentem.

W nowej wersji Microsoft Word przykuwa też uwagę odświeżony interfejs wstążki. Zmieniono rozmieszczenie niektórych przycisków, tak aby z programu korzystało się wygodniej i szybciej i rzeczywiście tak jest.

Może początkowo wydać się to niewygodną zmianą, szczególnie dla osób od wielu lat korzystających z Microsoft Word i przyzwyczajonych do dawnych ustawień. Ale po jakimś czasie naprawdę łatwo przekonać się do tych modyfikacji, gdyż usprawniają jeszcze bardziej pracę z tym edytorem tekstu.

Microsoft Word to program, który jest od wielu lat jednym z najpopularniejszych edytorów tekstu. Świetnie nadaje się zarówno do pracy w domu jak i w biurze. Pozwala wygodnie przygotować krótki dokument tekstowy, ale doskonale radzi sobie też z obszernymi plikami, liczącymi wiele stron.

Microsoft Word 2010 jest programem prawie idealnym. Ogromne możliwości, wygoda obsługi i mnogość funkcji sprawiają, że jeszcze długo konkurencja nie osiągnie poziomu Microsoft Word.

Uwaga: Microsoft nie udostępnia już wersji próbnej Microsoft Word 2010, gdyż ukazała się nowa część pakietu biurowego o nazwie Microsoft Word 2013.

Microsoft Word obsługuje następujące formaty

Opens: DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, DOC, DOT, HTM, HTML, RTF, MHT, MHTML, XML, ODT, TXT
Saves to: DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, DOC, DOT, HTM, HTML, RTF, MHT, MHTML, XML, ODT, PDF, XPS, TXT, WPS

Microsoft Word

Download

Microsoft Word 2010

Opinie użytkowników o Microsoft Word

 • według Anonymous

  lubie.
  ja lubie to
  Pros: jest reklama fify obok
  Cons: nieda się zainstalowac.   Więcej

 • według Anonymous

  Klucz do aplikacji.
  Zajerestrowałam się i miał pojawić się klucz dostępu a nie ma go. Gdzie mam go znaleźć?
  ...   Więcej

 • według Anonymous

  klucz.
  ja się zarejestrowałem i klucza nie mam jak nie miałem co mam zrobić, pomocy!.   Więcej

 • według Anonymous

  rejestracja.
  Gdzie moge sie zarejestrować, zeby sciągnąć program? Bo na stronie jest logowanie, nie rejestracja..   Więcej

 • według Anonymous

  jak pobrać ??.
  jest ok tylko jak pobrać ?? troszeczke mam z tym problem bo jestem początkująca . ale mam nadziej...   Więcej

 • według Robert Wojno

  Klucz do Microsoft Office 2010.
  Klucz testowy do pakietu Microsoft Office 2010, w tym do Microsoft Word 2010 moż...   Więcej

Sponsorowany×