Maxthon MX5 Cloud Browser

Maxthon MX5 Cloud Browser 5.1.7.2000

Internet Explorer made in China

Zalety

 • Dodatki i skórki
 • Podział ekranu na dwie części
 • Dodatkowe funkcje: czytnik RSS, gesty myszy, filtr reklam

Wady

 • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Maxthon to darmowa przeglądarka internetowa oparta o silnik Internet Explorer. Program jest dziełem chińskich programistów i jak się okazuje prześcignęli oni swych amerykańskich kolegów. Jeśli potrzebujesz lekkiej i przejrzystej przeglądarki, pobierz Maxthon.

Przeglądarka Maxthon oparta jest o silnik Trident, taki sam jaki jest używany w Internet Explorer. Komfort i szybkość przeglądanie stron internetowych jest więc podobna jak w produkcie Microsoftu. Tam gdzie Amerykanie skończyli swoją pracę, tam Chińczycy zaczęli. W efekcie stworzono całkiem dobrą przeglądarkę internetową z mnóstwem funkcji, opcji konfiguracji i rozszerzeń.

Maxthon ma wbudowany czytnik RSS, filtr reklam, obsługuje gesty myszy, pozwala na szybkie wypełnianie formularzy, dzięki zdefiniowanym profilom oraz umożliwia podłączenie zewnętrznego akceleratora pobierania. To nie wszystko. Maxthon umożliwia również instalację wtyczek stworzonych specjalnie do tej przeglądarki lub tych dla Internet Explorera.

Interfejs przeglądarki Maxthon jest lżejszy i bardziej przejrzysty niż w IE, ale jeśli nam się nie podoba, to nic nie szkodzi na przeszkodzie aby go zmienić. Maxthon dysponuje setkami skórek.

Maxthon to bardzo dobra przeglądarka internetowa, z wieloma dodatkowymi opcjami. Jeśli z jakiś niewytłumaczalnych powodów nie chcesz używać Mozilla Firefox, Opera lub Google Chrome to Maxthon jest dla Ciebie.

Maxthon MX5 Cloud Browser

Download

Maxthon MX5 Cloud Browser 5.1.7.2000

Opinie użytkowników o Maxthon MX5 Cloud Browser

 • według Anonymous

  Znakomita przeglądarka / alternatywa dla innych popularnych przeglądarek..
  Maxthon to ciekawa i bardzo dobra prz...   Więcej

 • według Anonymous

  Najlepsza przeglądarka .
  To przeglądarka należąca do elity jeśli zawodzi cie Mozilla Chrome czy opera nie szuka...   Więcej

Sponsorowany×