Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware 1.00.0.0400

Bezpłatny program antywirusowy, który ochroni Twoją prywatność i usunie szkodliwe dane

Malwarebytes Anti-Malware dla systemu Android chroni, w czasie rzeczywistym, urządzenia od wirusów oraz luk. Skanowanie może być zaplanowane bądź wywołane na żądanie. Aplikacja jest bezpłatna i obejmuje również App Manager oraz Privacy Manager.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Użyteczne narzędzie
  • Ochrona w czasie rzeczywistym
  • Możliwość zaplanowania automatycznej analizy
  • App Manager i Privacy Manager

Wady

  • Posiada mniej zaawansowanych funkcji niż inne konkurencyjne programy
  • Nie obejmuje filtrów antyspamowych dla SMS

Bardzo dobry
8

Malwarebytes Anti-Malware dla systemu Android chroni, w czasie rzeczywistym, urządzenia od wirusów oraz luk. Skanowanie może być zaplanowane bądź wywołane na żądanie. Aplikacja jest bezpłatna i obejmuje również App Manager oraz Privacy Manager.

Zabezpieczenie przed wirusami oraz ochrona prywatności

Główny ekran aplikacji pozwala uruchomić skanowanie urządzenia. Malwarebytes Anti-Malware przeszukuje obszary systemu operacyjnego i zainstalowanych aplikacji w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania typu spyware lub trojan. W opcjach programu można wybrać automatyczny proces takiej analizy.

Oprócz programu antywirusowego, Malwarebytes Anti-Malware oferuje App Manager (Menedżer Aplikacji), który zawiera listę wszystkich zainstalowanych programów w systemie. Aktywne programy ukazują nazwę procesu, procent wykorzystania CPU i zużywaną pamięć RAM. Jest także możliwość wymuszenia zamknięcia badanej aplikacji.

Inną ważną funkcją programu jest Privacy Manager, który wyświetla pełen przegląd uprawnień wymaganych przez daną aplikację. Możemy dowiedzieć się, który program wymaga dostępu do lokalizacji, książki telefonicznej, numeru telefonu, historii przeglądanych stron czy innych poufnych informacji. Staje się zatem ważnym narzędziem do identyfikacji i oceny aplikacji pod względem bezpieczeństwa dla prywatności i pozwala na wyeliminowanie niebezpiecznego programu.

Privacy Manager pozwala również na dostęp do sekcji Security Audit, która na podstawie informacji z urządzenia sugeruje szereg działań mających na celu ochronę własnego bezpieczeństwa.

Intuicyjna aplikacja dla każdego

Użyteczność Malwarebytes Anti-Malware dla Androida jest szeroka. Z głównego ekranu możemy rozpocząć natychmiastowe skanowane urządzenia Scan Now (Skanuj teraz) lub szybko uzyskać dostęp do App Manager i Privacy Manager.

Cenny sojusznik w obronie Androida

Jeśli szukasz łatwego w użyciu oprogramowania antywirusowego zachowującego jednocześnie dobrą wydajność, Malwarebytes Anti-Malware dla Androida jest więcej niż trafnym wyborem.

Funkcjonalność aplikacji umożliwia sprawne poruszanie się nawet mniej zaawansowanym użytkownikom, a obecność Privacy Manager faktycznie pomaga w identyfikacji potencjalnie niebezpiecznych dla prywatności programów. Program Malwarebytes Anti-Malware dla systemu Android jest w pełni bezpłatny.

Malwarebytes Anti-Malware

Download

Malwarebytes Anti-Malware 1.00.0.0400

Opinie użytkowników o Malwarebytes Anti-Malware

Sponsorowany×