Looney Tunes Dash!

Looney Tunes Dash! 1.63.25

Run, Bugs Bunny, Run!

Looney Tunes Dash! jest kolejnym niekończącym się biegaczem , z którym się zetknęliśmy. Kolejna gra? Niekoniecznie, biorąc pod uwagę, jak dobrze taka szalona gra łączy się z Królikiem Bugsem i jego grupą przyjaciół i sojuszników.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Strukturowane na poziomach
  • Regulowany poziom trudności
  • Bardzo przekonująca estetyka Warnera

Wady

  • Ograniczone życie
  • Nie innowacyjne w swoim gatunku

Dobry
7

Looney Tunes Dash! jest kolejnym niekończącym się biegaczem , z którym się zetknęliśmy. Kolejna gra? Niekoniecznie, biorąc pod uwagę, jak dobrze taka szalona gra łączy się z Królikiem Bugsem i jego grupą przyjaciół i sojuszników.

Nie daj się złapać

W Looney Tunes Dash! zaczniesz grać jako Królik Bugs, królik, i, jak to zwykle bywa w jego krótkich filmach animowanych, ściga go Elmer, łowca. Później w grze będziesz mógł grać jak inni bohaterowie Warnera i ich legendarni ścigacze, tacy jak Tweety i Sylvester, lub Wile E. Coyote i The Road Runner.

Tak jak w Subway Surfers , klasyczna gra tego gatunku, twój wróg zmusi cię do ucieczki, więc nie daj się złapać i zakończyć grę. Jakby tego było mało, otoczenie nie ułatwi ci, ponieważ są pełne przeszkód .

W przeciwieństwie do Subway Surfers, Looney Tunes Dash! nie ma poziomów, które są nieskończone, ale każda faza jest pomyślnie zakończona, jeśli uda się osiągnąć zamierzony cel, taki jak powrót do domu. Sprawia to, że gra jest bardziej zwinna i mniej frustrująca, chociaż istnieje limit życia .

Podobny do Candy Crush , jeśli nie ukończysz misji , gra odbierze ci życie, a gdy stracisz wszystkie pięć żywotów, będziesz musiał poczekać, aż będziesz mógł zagrać ponownie (lub zapłacić, oczywiście).

Na szczęście misje nie są zbyt skomplikowane. Przy odrobinie umiejętności, a przede wszystkim dzięki wydawaniu monet na scenie na wzmacniacze i power-upy, będziesz mógł grać przez dłuższy czas bez konieczności doładowywania życia.

Tak łatwe (lub trudne), jak chcesz

Rozgrywka Looney Tunes Dash! nie jest nowy dla tych z nas, którzy są przyzwyczajeni do niekończących się gier biegowych . Polega na użyciu ekranu dotykowego do poruszania się w lewo, w prawo i do środka ekranu, a także do skakania lub skakania.

Będziesz także mógł grać lepiej, jeśli wiesz, jak prawidłowo stosować wzmacniacze do swoich postaci i czy zbierasz przedmioty pomocy po drodze, które dadzą ci więcej punktów lub monet.

Nowością w tej grze jest to, że w pewnym stopniu decydujesz o poziomie trudności. Każda misja ma różne ścieżki, z których możesz skorzystać: niektóre są prostsze, a inne bardziej skomplikowane i mają więcej przeszkód. Czuć się leniwie? Wybierz łatwą opcję i uzupełnij poziom bez dalszych ceregieli. Szukasz wyzwania? Podejmij trudną ścieżkę i uzyskaj wysokie wyniki .

Looney Tunes Dash! wyróżnia się dzięki ekstrawaganckiej grafice, którą pyszni się na smartfonie. Wszystkie poziomy są kolorowe i szczegółowe i zawierają różne odniesienia do krótkich animacji Warnera (takich jak produkty marki ACME), jak również wszystkich postaci franczyzy, oczywiście - zarówno podstawowych, jak i luksusowych wtórnych, takich jak Porky Pig lub The Tasmanian Devil .

Looney Tunes Dash! również zachwyca akustyką: melodiami przypominającymi nasze dzieciństwo i bardzo przekonującymi głosami postaci . Bez wątpienia jest to wyraźny przykład gry, która wiernie dostosowuje licencję, na której jest oparta.

To wszyscy ludzie!

Looney Tunes Dash! tak naprawdę nie wyróżnia się ze względu na oryginalność , a to wciąż ta sama gra co Subway Surfers lub Sonic Dash, ale z bohaterami Warner Bros. jako bohaterami. Jednak szczegółowe audiowizualne utwory i ich zbalansowana trudność sprawiają, że nadaje się dla fanów tego gatunku, którzy chcą zmienić od tych samych starych postaci.

Looney Tunes Dash!

Download

Looney Tunes Dash! 1.63.25

Opinie użytkowników o Looney Tunes Dash!

Sponsorowany×