Internet Explorer 8

Internet Explorer 8 (XP) 8.0.6001.18702

Przeglądarka prawie idealna

Zalety

 • Poprawione bezpieczeństwo użytkowników
 • Wygodne funkcje wyszukiwania
 • Przemyślane dodatki dla polskiego rynku

Wady

 • Przeglądarka jest nieco wolniejsza od konkurencyjnych produktów
 • Błędy w interpretacji kodu HTML

Doskonały
9

Najnowsza i najszybsza wersja tej przeglądarki to Internet Explorer 9. Pobierz ją, jeśli chcesz mieć najlepszą wersję przeglądarki Microsoftu.

Internet Explorer 8 to przeglądarka internetowa zawierająca funkcje, dzięki którym Microsoft chce zachować pozycję lidera na rynku przeglądarek internetowych.

Już dawno minęły czasy kiedy Internet Explorer niepodzielnie dominował na rynku. Wraz z rosnąca popularnością przeglądarki Firefox, doskonałą technologią prezentowaną przez Opera i pojawieniem się Google Chrome, rynek przeglądarek stał się bardzo konkurencyjny.

Microsoft nie zamierza jednak łatwo oddać swojej przewagi. Internet Explorer 8 ma być nie tylko najpopularniejszą, ale i najlepszą aplikacją do surfowania w Sieci. Czy nowy Internet Explorer 8 spełnia te założenia?

Internet Explorer 8 ma kilka ciekawych funkcji. Tryb prywatnego przeglądania pozwalający na ukrycie informacji o przeglądaniu wybranych stron to kolejny wyraz troski programistów Microsoft o prywatność i bezpieczeństwo użytkowników Internet Explorer 8.

W IE 8 znacznie poprawiono wyszukiwanie Live Search (Bing!), dodając możliwość wyszukiwania obrazkowego oraz podpowiedzi. Internet Explorer 8 jest też dobrze zintegrowany z dostępnymi przez sieć usługami pakietu Windows Live!. Dzięki temu w Internet Explorer 8 możesz łatwo korzystać między innymi z poczty, tłumacza i komunikatora. Dodatki zwiększające wydajność pracy zwane Akceleratorami rzeczywiście ułatwiają korzystanie z Internet Explorer 8. Dzięki nim Internet Explorer 8 pozwala łatwo wykonać najczęstsze czynności.

Unikalną technologią zastosowaną w Internet Explorer 8 jest Web-Slices, umożliwiający śledzenie zmian na wycinku strony bez jej odwiedzania, podobnie jak czyni to technologia RSS, czyli kanały news. Internet Explorer 8 podobnie jak Firefox ma dostępnych wiele wtyczek rozszerzających jego możliwości.

Internet Explorer 8 to ogromny skok jakościowy w stosunku do wersji Internet Explorer 7. Ta przeglądarka pokazuje, że Microsoft wciąż jest potęgą na rynku IT.

Web Slices - subskrybcja wybranych treści ze strony Wyszukiwanie obrazkowe Sugestie wyszukiwania Akceleratory przyspieszające pracę Tryb prywatności Ulepszone zakładki Integracja z usługami Live!

Zmiany

 • Web Slices - subskrybcja wybranych treści ze strony Wyszukiwanie obrazkowe Sugestie wyszukiwania Akceleratory przyspieszające pracę Tryb prywatności Ulepszone zakładki Integracja z usługami Live!
Internet Explorer 8

Download

Internet Explorer 8 (XP) 8.0.6001.18702

Opinie użytkowników o Internet Explorer 8

 • według Anonymous

  ? ja mam ... kożystam z telegazety ;).
  Aby ostudzić emocje internautów powiem iż każda przeglądarka ma swoje plu...   Więcej

Sponsorowany×