Hootsuite

Hootsuite varies-with-device

Darmowe narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi

Hootsuite to bezpłatny pakiet usług społecznościowych. Zarządzaj i śledź wiele kont mediów społecznościowych w niestandardowym panelu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe konto
  • Przejrzysty projekt

Wady

  • Dodatki mogą stać się drogie
  • Niektóre problemy z niektórymi witrynami

Hootsuite to bezpłatny pakiet usług społecznościowych. Zarządzaj i śledź wiele kont mediów społecznościowych w niestandardowym panelu.

Wszystko w jednym aktualizacji

Zaprojektowany z myślą o zarządzaniu wieloma kontami w różnych witrynach, Hootsuite łączy strony mediów społecznościowych firmy w prosty interfejs. Ten interfejs, który można dostosować na podstawie osobistych preferencji, jest kręgosłupem do usługi. Zapewnia przegląd trendów i interakcji klientów, łatwy sposób aktualizowania wielu witryn i śledzenia kampanii reklamowych. Dzięki temu efektywnemu, ale prostemu interfejsowi, Hootsuite oferuje oszczędność czasu i oszczędność danych. Zakres dodatkowych usług obejmuje artykuły i porady na temat mediów społecznościowych, porady ekspertów i aktualizacje automatyczne dla przyszłych kampanii reklamowych. Te dodatki są dostępne w ruchomej skali płatnych subskrypcji poza podstawową funkcjonalnością bezpłatnej usługi. Korzystanie z tych funkcji premium może przekształcić usługę w pełny pakiet marketingowo-reklamowy, ale ze względu na dość wysokie koszty może to nie być możliwe dla wszystkich firm.

Wszystko zaokrąglone

Hootsuite to potężne i proste narzędzie, idealne dla większości firm. Konstrukcja interfejsu deski rozdzielczej oferuje rzeczywiste zalety zarówno dla kampanii społecznościowych, jak i zarządzania czasem. Dodatkowe płatne funkcje są pomocne, ale mogą nie być odpowiednie dla wszystkich użytkowników.

Hootsuite

Download

Hootsuite varies-with-device

Opinie użytkowników o Hootsuite

Sponsorowany×