Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V dla Windows

Hit od Rockstar powraca do San Andreas


Grand Theft Auto V debiutuje po pięciu latach oczekiwania. Czy mamy do czynienia z absolutnym hitem? Odpowiedź brzmi tak. Nowy świat jest większy, lepszy, bardziej zaawansowany. Od czasów GTA: San Andreas zmieniło się bardzo dużo. GTA V to pokaz możliwości gier typu sandbox.

Zobacz pełny opis


Grand Theft Auto V debiutuje po pięciu latach oczekiwania. Czy mamy do czynienia z absolutnym hitem? Odpowiedź brzmi tak. Nowy świat jest większy, lepszy, bardziej zaawansowany. Od czasów GTA: San Andreas zmieniło się bardzo dużo. GTA V to pokaz możliwości gier typu sandbox.

Przestępcze Trio z Los Santos

Akcja najnowszej produkcji studia Rockstar rozgrywa się w fikcyjnej wersji Kalifornii, czyli San Andreas. Nasza przygoda toczy się w rozległym mieście Los Santos i okolicach. GTA V opowiada historię trzech bardzo różnorodnych przestępców. Każdy z nich ma swoje własne powody do zaangażowania się w serię kryminalnych działań. W trakcie gry weźmiemy udział w wielu olbrzymich przestępstwach, których uczestnikami będą Michael, Franklin oraz Trevor. To trio nadaje grze jeszcze większy rozmach niż Niko w Liberty City.

Bogactwo misji i możliwości

GTA V jest grą pełną atrakcji. Główna kampania jest niezwykle rozbudowana i zróżnicowana. Ponadto istnieje wiele dodatkowych czynności i misji pobocznych. Wszystko to prowadzi graczy do olbrzymiej satysfakcji z rozgrywki. Możemy jeździć na rowerze, skakać ze spadochronem, ścigać się, uprawiać triathlon, grać w rzutki i wiele więcej. Mnóstwo rozmaitych rozrywek i wyzwań zostało rozsianych po całym San Andreas.

Znaczącą odmianą w stosunku do poprzednich części jest też interakcja pomiędzy trzema postaciami. Podczas misji będziemy przełączać się pomiędzy bohaterami, wtedy gdy jest to konieczne. Co ważne każdy z napadów lub innych przestępstw musimy odpowiednio zaplanować i przygotować. To sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej realistyczna.

Odkrywaj San Andreas

Mapa gry jest olbrzymia. Możemy spędzić godziny po prostu zwiedzając bogate w detale San Andreas. W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, tereny mapy nie są zablokowane. Od początku gry mamy dostęp do całego świata GTA V. Możemy poczuć się wolni i po prostu zwiedzać świat. Jest to niezwykle naturalne. Następnie dopiero wchodzimy w kolejne misje krok po groku. W San Andreas możemy czuć się tak jakbyśmy naprawdę tam mieszkali, to sprawia, że gra jest niezwykła.

Grand Theft Auto V jest świetne

To niezwykle zabawna, realistyczna i ekscytująca gra. Świat GTA V jest niezwykle przekonujący, wręcz prawdziwy. Gra imponuje swoim rozmachem i możliwościami. Wszystko sprawia, że tytuł ten ma swój jedyny niepowtarzalny styl.

Przeczytaj rozszerzoną wersję naszej recenzji

Opinie użytkowników o Grand Theft Auto V

 • Karol Zabiegała

  według Karol Zabiegała

  !!!!!!!!!. wow jakie fajne jest gta v jest gta wow gta to fajna gra wow. Pros: wszystko

 • według Anonymous

  super ta gra. spoko ta gra i fajne rzeczy tam są i ciekawe czy można tam dawac mody

 • według Anonymous

  skoda ale trudno . ja wogule nie moge pobrac tej gry masakra :( gta skoda ale trudno

 • według Anonymous

  Fajne !!!. Co tu mówić prawdziwe GTA V najlepsza stronka na świecie!!!!!!. Prosze o Przydatną opinie. Pros: Prawdziwe GTA V. Cons: Wad Więcej

 • według Anonymous

  dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więcej

 • według Anonymous

  dajcie odpowiedź. jak się pobiera bo ja nie wiem. pomóżcie ja się troche na tym nie znam. Cons: niema dowload

Sponsorowany×