Google Chrome

Google Chrome Beta 55.0.2883.21

Wersja Beta przeglądarki Google

Zalety

 • Atrakcyjny, przejrzysty wygląd
 • Bardzo stabilna jak na wersję Beta
 • Ciche aktualizacje

Wady

 • Mniejsza baza dodatków niż do Firefoksa

Doskonały
9

Google Chrome Beta najnowsza wersja testowa przeglądarki od firmy Google. Nie jest to jeszcze produkt finalny, ale można z niej z powodzeniem korzystać. Wciśnij przycisk Download i pobierz Google Chrome Beta jeśli chcesz szybciej testować nowości w przeglądarce Google.

Google Chrome rozwija się bardzo szybko, stanowiąc niezłą alternatywę dla przeglądarek Firefox i Internet Explorer. Dzięki wsparciu marketingowemu w serwisach Google, Google Chrome szybko zdobyła użytkowników na polskim rynku - przeganiając produkowaną przez Apple Safari.

Nowa wersja Google Chrome Beta jest jeszcze szybsza niż poprzedniczka. Ulepszono także silnik przeglądarki, dzięki czemu działa ona jeszcze stabilniej. Poprawiona została także obsługa JavaScript, dzięki zastosowaniu silnika V8. Widać, że twórcy Google Chrome słuchają swoich użytkowników i stopniowo dodają pożądane przez nich funkcje do przeglądarki.

Jeśli nie boisz się przygód i chcesz wypróbować najnowsze technologie zanim trafią one do "zwykłych użytkowników", pobierz wersję Beta Google Chrome. Nie musisz czuć się jak królik, pomyśl raczej, że jesteś pilotem doświadczalnym.

Google Chrome

Download

Google Chrome Beta 55.0.2883.21

Opinie użytkowników o Google Chrome

 • według Radek Grabarek

  @marekas.
  1. Jaką mamy aktualnie wersję Google Chrome możemy sprawdzić w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć...   Więcej

 • według Anonymous

  32 czy 64 ?.
  Mam stara wersję z kwietnia tego roku i nie wiem jaka to jest wersja.moze ktoś wie w jaki sposób to...   Więcej

Sponsorowany×