Forza Horizon 4 Demo

Forza Horizon 4 Demo varies-with-device

Smak życia Forza

Forza Horizon 4 Demo to otwarta gra wyścigowa opracowana przez Playground Games i opublikowana przez Microsoft Studios. Demo pokazuje graczom część zawartości dostępnej w grze wyścigowej.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doświadcz dynamicznej pogody i pory roku
  • Spróbuj, jeśli Forza Horizon 4 działa płynnie
  • Odkryj, czy warto zakupić Forza Horizon 4
  • Jedź po drogach dla zabawy

Wady

  • Rywalizuj tylko na wsi
  • Brakuje pełnych funkcji
  • Niektóre marki samochodów nie są dostępne z powodu licencji
  • Wymaga konta Microsoft

Dobry
7

Forza Horizon 4 Demo to otwarta gra wyścigowa opracowana przez Playground Games i opublikowana przez Microsoft Studios. Demo pokazuje graczom część zawartości dostępnej w grze wyścigowej.

Jazda w sezonie

Forza Horizon 4 Demo zawiera głównie dynamiczny system pogodowy i zmieniające się pory roku, ponieważ gracze swobodnie przemierzają fikcyjną reprezentację Wielkiej Brytanii. Gracze mogą jeździć zimą, wiosną, latem i jesienią, widząc, że pory roku zmieniają się stale. Kolejną nową funkcją jest zsynchronizowany wspólny świat, w którym gracze wchodzą w interakcję na żywo z innymi 72 graczami. Posiadanie wspólnego świata oznacza, że ​​gracze doświadczają zmian pogody i pory roku. Gracze są pytani o zmianę pogody, aby wiedzieć, czy dany obszar stanie się niedostępny. Niektóre z tych tajnych miejsc to wyschnięte stawy i zamarznięte jeziora.

Każde marzenie entuzjasty samochodów

Główną zaletą wypróbowania wersji demonstracyjnej gry jest sprawdzenie, czy konsola do gier lub komputer obsługuje wysokiej jakości zawartość Forza Horizon 4. Początkujący kierowcy mogą również wypróbować tę grę, aby zdobyć doświadczenie, nawet jeśli jest na wirtualnej drodze. Wraz z rozwojem technologii, tak jak w przypadku Forza Horizon 4. Dorywczo i hardcorowo gracze docenią każdą scenerię stworzoną dla ich przyjemności. Będą pod wrażeniem realistycznych środowisk, które gra wyścigowa zaprezentowała wszystkim. Gra wyścigowa ma szybkość 60 klatek na sekundę, co jest bardzo zaskakujące wizualnie w stosunku do współczesnych gier. Gra wyścigowa utrzymuje niektóre z dobrze znanych treści i funkcji Forza. Gracze mogą zbierać i modyfikować ponad 450 samochodów licencjonowanych przez marki współpracujące z Playground Games i Microsoft Studios. Gracze mogą próbować prowadzić samochody wyścigowe, pojazdy terenowe, ciężarówki i wszystko w czterech kołach. Chociaż mogą być zaskoczeni, że niektóre znane marki samochodów z poprzednich gier brakuje z powodu problemów licencyjnych. Mogą oni dostosowywać swoje samochody i robić zdjęcia do filmów dokumentalnych w grze, a także kupować domy graczy i firmy samochodowe.

Just Pure Racing

Gracze mogą również swobodnie jeździć i poznawać mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą jeździć solo w trybie offline lub rywalizować z innymi w wyścigach. Kolejną cechą, która przetrwała w serii Horizon, są niestandardowe wyścigi i trasy. Te dwie funkcje umożliwiają graczom posiadanie własnych niestandardowych wyścigów i tras. Mogą swobodnie lokalizować drogi, które inni mogą zabrać, gdzie znajduje się następny punkt kontrolny i wiele więcej. Równie dobrze mogą dzielić się nimi z innymi graczami, aby zapraszać wyzwania. W przypadku graczy solowych mogą oni wypróbować tryb kampanii wyścigowej, w którym próbują wyczyścić określone cele, takie jak próby czasowe lub osiągnięcie pierwszego miejsca.

Więcej niż jazda solo

Gra ma funkcje społecznościowe, z którymi mogą korzystać gracze. Jego historie Horizon umożliwiają graczom uczestnictwo w wyzwaniach z postaciami z festiwalu Horizon. Program Horizon Life zapewnia zachęty dla graczy, którzy wypełniają zestawy celów i przesyłają swoją grę za pośrednictwem miksera. Gracze mogą zbierać się i wchodzić w interakcje na oficjalnych forach Forza, aby omówić wszystko, co wiąże się z grą. Każdy może uczyć się wskazówek, odkrywać osoby o podobnych poglądach i udostępniać techniki dostosowywania. Ponieważ transmisja strumieniowa i pozwala na grę, staje się popularną karierą, gracze mogą w końcu znaleźć własną tożsamość i sławę dzięki tej grze, gdy poruszają się w dobrym stylu. Jeśli gracze są zadowoleni z tego, co oferuje im Forza Horizon 4 Demo przez ograniczony czas, mogą ostatecznie kupić grę i doświadczyć pełnych funkcji.

Ekskluzywny moment tematycznej jazdy

Forza Horizon 4 Demo daje każdemu wgląd w to, co czuje Horizon Superstar. Doświadczenie jest ograniczone, ale pomoże graczom zdecydować, czy chcą kupić pełną grę, czy nie.

Forza Horizon 4 Demo

Download

Forza Horizon 4 Demo varies-with-device

Opinie użytkowników o Forza Horizon 4 Demo

Sponsorowany×