Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator 1.4.4

Najpopularniejszy symulator ciężarówki teraz także na Mac

Zalety

  • Świetny pomysł
  • Realistyczna symulacja

Wady

  • Praca kierowcy bywa nudna

Doskonały
9

Euro Truck Simulator na Mac to program spełniający marzenia z dzieciństwa. Można zasiąść za kierownicą osiemnastokołowego TIR-a i wyruszyć na podbój europejskich szos. Euro Truck Simulator to bardzo udana symulacja pracy kierowcy ciężarówki, która odniosła ogromny sukces w wersji na Windows.

Euro Truck Simulator jest dość prosty w obsłudze, zaś symulacja realistyczna. Jeździmy prawdziwymi trasami, samochodami bardzo przypominającymi używane na starym kontynencie ciężarówki. Są certyfikaty ADR, fotoradary, czerwone światła oraz stacje benzynowe. Prędkość i odległości są zbliżone do realnych, dodatkowo można włączyć "zmęczenie", które działa trochę jak tachograf - co 12 godzin trzeba udać się na odpoczynek. Do pełni realizmu w Euro Truck Simulator brakuje tylko CB-radio i truckerskiej muzyki.

Prowadzenie ciężarówki i wybór właściwych zleceń wcale nie są takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Gra posiada elementy strategii ekonomicznej oraz wyścigu i wymaga dużej zręczności. Dla większości osób kilkanaście minut pracy kierowcy wystarczy, żeby się zmęczyć. Dla fanów wielkich ciężarówek Euro Truck Simulator to rozrywka na długie godziny, a nawet dni.

Grafika w Euro Truck Simulator prezentuje się bardzo dobrze. Pomimo, że gra ma już swoje lata, to nadal wygląda dość atrakcyjnie. Zarówno otoczenie, jak i same ciężarówki są realistycznie odwzorowane. Niestety w miastach nie ma pieszych, ale to niedociągnięcie zostanie naprawione w Euro Truck Simulator 2.

Jeśli chcesz wiedzieć jak to jest mieć pod nogą dwa tysiące koni - to najprostszy sposób. Pobierz Euro Truck Simulator i poczuj się jak prawdziwy król szos.

Euro Truck Simulator

Download

Euro Truck Simulator 1.4.4

Opinie użytkowników o Euro Truck Simulator

Sponsorowany×