Diamond Dash

Diamond Dash

Gra w diamenty online na Facebooku

Zalety

  • Prosta, wciągająca i dynamiczna gra w diamenty
  • Miła dla oka grafika
  • Rywalizacja ze znajomymi
  • Podpowiedzi

Wady

  • Ograniczona ilość potórzeń gry

Bardzo dobry
8

Diamond Dash to darmowa gra logiczna polegająca na tym, że ściągamy z planszy diamenty tego samego koloru. Proste zasady, ładna grafika i wciągająca rozgrywka to największe zalety tej gry w diamenty online.

Diamond Dash to prosta, ale bardzo wciągająca gra online. Kwadratową planszę zapełniają kolorowe diamenty. Naszym zadaniem jest kliknąć w grupkę co najmniej trzech diamentów jednego koloru. Znikną one wtedy z planszy, a na ich miejsce pojawią się z góry ekranu nowe diamenty. Oczywiście, im więcej diamentów na raz zdejmiemy, tym lepiej.

Gra toczy się tylko przez 60 sekund. To mało i dużo zarazem. Diamond Dash online jest prostą grą, idealną do zabicia kilku chwil nudy, a nie rozbudowaną epopeją. To wada i zaleta zarazem. Na szczęście gra w diamenty jest na tyle wciągająca, że po każdej minucie mamy ochotę zagrać jeszcze raz i jeszcze raz.

Taka gra w diamenty ma swoje ograniczenia. W Diamond Dash nie możemy grać nieskończoną ilość razy. Na szczęście możemy do gry zaprosić znajomych i otrzymać od nich dodatkowe powtórzenia. Ma to tę zaletę, że możemy teraz rywalizować z nimi na wywalczone punkty. Taka gra w diamenty online jest przyjemniejsza.

Diamond Dash

Wypróbuj

Diamond Dash

Opinie użytkowników o Diamond Dash

Sponsorowany×