Despicable Me: Minion Rush

Despicable Me: Minion Rush 2.6.2

Wciągający runner z popularnymi postaciami z Despicable Me

Despicable Me: Minion Rush to naładowany dobrym humorem runner na iOS. W grze wcielasz się w postać wesołego Minionka z filmu animowanego Despicable Me 2. Twój cel jest prosty – biec przed siebie najdalej, jak potrafisz.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Znakomita grafika
  • Wiele atrakcyjnych elementów rozgrywki
  • Minionki!

Wady

  • Powtarzalna rozgrywka

Bardzo dobry
8

Despicable Me: Minion Rush to naładowany dobrym humorem runner na iOS. W grze wcielasz się w postać wesołego Minionka z filmu animowanego Despicable Me 2. Twój cel jest prosty – biec przed siebie najdalej, jak potrafisz.

Zostań Minionkiem Roku!

W Despicable Me: Minion Rush grasz postacią sympatycznego sługusa super-złoczyńcy Gru. Masz jedną misję – biec i dobiec najdalej jak tylko potrafisz, po to aby zyskać aprobatę swego mocodawcy i zdobyć tytuł Minionka Roku. By sprostać temu zadaniu będziesz musiał skakać, ślizgać się, unikać przeszkód oraz być tak bardzo „nikczemny”, jak to tylko możliwe.

Despicable Me: Minion Rush nie jest jednak zwykłym runnerem, jakich wiele na iPhone'a. Choć rozgrywka przypomina to, co znajdziemy chociażby w Temple Run, czy Subway Surfers, to w grze jest sporo zwrotów akcji, które sprawiają, że gra się w nią z prawdziwą przyjemnością.

W Despicable Me: Minion Rush biegniesz przez różne mapy, nawiązujące do lokalizacji z filmu, jak na przykład fabryka broni Gru, czy okolice jego rezydencji. Musisz unikać różnych przeszkód w postaci rur, bomb, pocisków, czy innych Minionków. Poza tym, w Despicable Me: Minion Rush są dodatkowe mini-gry. W jednej z nich na przykład spotykasz arcy-wroga Gru: Vectora.

W Despicable Me: Minion Rush zbierasz banany, które stanowią walutę. Możesz je wymieniać na bronie, nowe ubrania, czy bonusowe moce. Pozwalają one również odblokować dodatkowe poziomy, takie, jak na przykład lot rakietą Gru czy przejażdżka na puchatym jednorożcu.

Kontroluj swojego Minionka

Sterowanie w Despicable Me: Minion Rush nie nastręcza większych problemów, zwłaszcza, jeżeli graliście chociażby w Temple Run. Jest bardzo proste i opiera się na przesuwaniu palcem po ekranie dotykowego telefonu. Po rozpoczęciu gry pojawia się krótka instrukcja, która ma pomóc w szybkim opanowaniu sterowania.

Zupełnie, jak w filmie

Despicable Me: Minion Rush prezentuje się naprawdę świetnie. Wygląd postaci, ich zachowanie, humor, animacje 3D – zupełnie, jak w filmie. Widać to doskonale w sytuacjach, gdy podczas biegu kamera zmienia kąt i można spojrzeć na postać oraz scenerię z innej perspektywy.

Minionkiem być

Despicable Me: Minion Rush to wciągający i dostarczający dużo rozrywki runner na iOS. Fani filmu zapewne pokochają tę grę. Choć rozgrywka, jak to bywa z tym gatunkiem, jest powtarzalna, to jednak gra warta jest uwagi.

Despicable Me: Minion Rush

Download

Despicable Me: Minion Rush 2.6.2

Opinie użytkowników o Despicable Me: Minion Rush

Sponsorowany×