Brave

Brave 0.55.20

Szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa dla komputerów osobistych i urządzeń mobilnych

Brave to szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa z wbudowanym adblockerem, który oferuje prędkości wyższe niż te związane z przeglądarkami Chrome i Safari . Oferując doskonałe funkcje prywatności dostępne w wersjach na komputery osobiste i urządzenia mobilne, ten pakiet stanowi doskonałą opcję dla tych, którzy szukają spersonalizowanych kontroli i korzyści oszczędzających pieniądze.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niezwykle szybkie czasy ładowania.
  • Rozszerzone protokoły bezpieczeństwa i automatyczne funkcje blokowania reklam.
  • Użytkownicy nie będą już podlegać nadmiernym opłatom w wyniku pobrania niepożądanych danych.
  • Użytkownicy mogą nagradzać ulubionych wydawców za pomocą tokenów opartych na blockchain.

Wady

  • Liczba dostępnych rozszerzeń jest dość ograniczona.
  • Pasek nawigacyjny wydaje się nieco przestarzały w porównaniu do pozostałej części układu.

Brave to szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa z wbudowanym adblockerem, który oferuje prędkości wyższe niż te związane z przeglądarkami Chrome i Safari . Oferując doskonałe funkcje prywatności dostępne w wersjach na komputery osobiste i urządzenia mobilne, ten pakiet stanowi doskonałą opcję dla tych, którzy szukają spersonalizowanych kontroli i korzyści oszczędzających pieniądze.

To znacznie więcej niż szybka przeglądarka internetowa

Podstawową zaletą związaną z Brave jest imponujący czas ładowania strony . Prędkości te są nawet do ośmiu razy szybsze na urządzeniach mobilnych i dwa razy szybsze w przeglądarkach na komputery PC . Ta natychmiastowa aplikacja jest zatem jedną z najszybszych przeglądarek obecnie dostępnych na rynku. To jednak dopiero początek.

Brave to także skuteczna zapora ogniowa, która pomoże chronić użytkownika końcowego przed współczesnymi zagrożeniami internetowymi, takimi jak złośliwe oprogramowanie i algorytmy śledzenia. Pod tym względem żadne dane użytkownika nie są przechowywane na ich serwerach. Osoby trzecie nigdy nie będą miały dostępu do twoich danych. Dołączone narzędzia i narzędzia automatycznie uaktualnią istniejące połączenie do protokołu HTTPS, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa. Wszelkie wtyczki uznane za zagrożenia zostaną dezaktywowane. Wersja beta tego oprogramowania umożliwia użytkownikom synchronizowanie preferowanych ustawień na wielu urządzeniach. Niektóre z obecnie obsługiwanych rozszerzeń obejmują WebTorrent, PDF JS i Bitwarden .

Objęcie przyjaznej architektury

Twórcy oprogramowania Brave Software Inc. wprowadzili do tego oprogramowania szereg przyjaznych dla użytkownika opcji, dzięki czemu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Na przykład wbudowany bloker reklam można włączać i wyłączać, klikając ikonę głowy lwa znajdującą się w prawym rogu przeglądarki. Należy pamiętać, że reklamy są zwykle domyślnie blokowane. Możliwe jest również wybranie, które witryny mają odmówić, a które należy wyrazić. Inne przyjazne dla użytkownika możliwości to prywatne karty , w tym dodatkowe prywatne karty Tora, a także możliwość wyboru domyślnej wyszukiwarki i automatycznych kontroli plików cookie .

Wydaje się również, że ta aplikacja przyjęła wskazówki od innych popularnych przeglądarek internetowych , ponieważ interfejs użytkownika jest bardzo podobny. Interfejs jest wynikiem wspólnego projektu znanego jako Muon, a użytkownicy mogą teraz korzystać z poziomych kart w górnej części okna . Jest to podobne do układu związanego z Google Chrome. Kolejną użyteczną funkcją jest " ikona tarczy " wyświetlająca ważne dane, takie jak liczba reklam i skryptów powiązanych z konkretnymi witrynami, które zostały zablokowane.

Jedna z najbardziej obiecujących przeglądarek internetowych na 2018 rok

Brave z pewnością wydaje się być bliskim rywalem dużych przeglądarek internetowych, takich jak Chrome i Safari. Dzięki niesamowitym prędkościom ładowania strony użytkownicy powinni być mile zaskoczeni tym, co jest w sklepie. Ponieważ jest to projekt o otwartym kodzie źródłowym, członkowie mogą również wnosić fundusze na swoje ulubione strony internetowe za pomocą opartej na blockchainowej platformy tokenów o nazwie Brave Rewards .

Opinie użytkowników o Brave

Sponsorowany×