Aptoide

Aptoide 6.3.0

Najlepsza alternatywa dla Google Play

Aptoide to alternatywny sklep z aplikacjami . Nie wymaga rejestracji, a 300 000 aplikacji i aktualizacji instaluje się niemal natychmiast. Ponadto ma wygodną funkcję Rollback, która pozwala na powrót do starych wersji ulubionych aplikacji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele aplikacji
  • Dostosowane sklepy
  • Funkcja wycofywania

Wady

  • Brak kontroli rodzicielskiej
  • Gwarancja mniejszej jakości niż w Google Play

Dobry
7

Aptoide to alternatywny sklep z aplikacjami . Nie wymaga rejestracji, a 300 000 aplikacji i aktualizacji instaluje się niemal natychmiast. Ponadto ma wygodną funkcję Rollback, która pozwala na powrót do starych wersji ulubionych aplikacji.

Setki tysięcy aplikacji

Aptoide to coś więcej niż sklep, to sklep z towarami. Każdy użytkownik może utworzyć swój własny sklep z aplikacjami, przefiltrowany przy użyciu zdefiniowanych kategorii. Możesz znaleźć wszystko, od konkretnych sklepów dla niektórych marek telefonów komórkowych i modeli do sklepów z niezależnymi grami i tapetami.

Aplikacje pobierają i instalują bezpośrednio z Aptoide, które również zarządza aktualizacjami. Jeśli nie jesteś zadowolony z aplikacji po jej aktualizacji, możesz skorzystać z funkcji wycofania, aby powrócić do wcześniejszej wersji lub nawet całkowicie ją odinstalować. Nie musisz nigdy przechodzić przez Sklep Google Play.

W Aptoide znajduje się również strona dla aplikacji z treściami dla dorosłych . Jego widoczność można kontrolować z poziomu ustawień. Niestety, brak kontroli rodzicielskiej lub opcji dla wielu użytkowników (oraz fakt, że Aptoide zawiesza środki bezpieczeństwa i kontrolę treści) sprawia, że ​​jest to kiepski wybór dla urządzeń dostępnych młodszym użytkownikom.

Tak łatwy w użyciu, jak oficjalny sklep

Aptoide ułatwia pobieranie zainstalowanych aplikacji i zarządzanie nimi. Szybkość pobierania jest bardzo podobna do tej w Google Play, a zarządzanie starszymi wersjami poprzez wycofywanie jest intuicyjne.

Z drugiej strony treść jest ogólna i niskiej jakości. Recenzje są kopiowane z Play lub pisane w pośpiechu, i trudno jest wiedzieć, które programy są godne zaufania (Aptoide idzie tylko o umieszczenie zielonej etykiety obok oficjalnych aplikacji).

Nie dla każdego

Jeśli chcesz pobierać aplikacje bez przechodzenia przez Google lub jeśli potrzebujesz sklepu z aplikacjami na telefon, który nie obsługuje Play , Aptoide to dobre rozwiązanie ze względu na jego jakość i liczbę aplikacji. To, co rozczarowuje, to standard treści, ponieważ trudno odróżnić dobre aplikacje od śmieci.

Opinie użytkowników o Aptoide

Sponsorowany×