Adobe Reader XI

Adobe Reader XI XI 11.0.09

Czytaj i drukuj pliki PDF w wygodny sposób

Zalety

  • Bardzo dobra obsługa PDF
  • Ładny interfejs
  • Dużo funkcji dodatkowych

Wady

  • Duży rozmiar i zużycie zasobów komputera
  • Powolne uruchamianie

Bardzo dobry
8

Adobe Reader to darmowy czytnik plików PDF stworzony przez firmę, która wymyśliła ten format. Dzięki Adobe Reader możesz więc zobaczyć wszystkie możliwości dokumentów z rozszerzeniem PDF (.pdf). Wcześniejsza wersja Adobe Reader nazywała się Adobe Acrobat Reader.

Adobe Reader wyświetla pliki PDF dokładnie tak jak utworzył je autor i pozwala na ich bezbłędny wydruk na każdej drukarce. Program integruje się z przeglądarkami internetowymi, pozwalając na automatyczne wyświetlanie dokumentów PDF znalezionych w Internecie. Dokumenty można przeglądać w bardzo wygodny sposób, korzystając z odnośników i zakładek.

Z Adobe Reader korzysta się na prawdę przyjemnie i intuicyjnie. Program posiada dużo zaawansowanych opcji. Umożliwia, między innymi, wypełnianie formularzy, korzystanie z plików zabezpieczonych hasłem i śledzenie komentarzy. Niestety Adobe Reader nie jest pozbawiony wad - najważniejsza z nich to jego wielkość i pazerność na zasoby systemowe. Adobe Reader otwierając duży dokument potrafi kompletnie zamrozić przeglądarkę internetową. Również uruchamianie samego programu trwa nieco zbyt długo.

Adobe Reader to bardzo dobre narzędzie do pracy z plikami PDF. Może nie jest tak szybki jak systemowy Podgląd, ale posiada o wiele więcej funkcji.

Adobe Reader XI

Download

Adobe Reader XI XI 11.0.09

Opinie użytkowników o Adobe Reader XI

Sponsorowany×